KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16794212
nr 1679 4212
Pontus Ljungberg
(f. 1945), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1982, "Rallarros". Olja på pannå, 25x22, yttermått inklusive ram. 28x25 cm
Pontus Ljungberg, född 1945, svensk målare och arkitekt.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 februari 2025
kl 20:10:00
17/2 20:05:01
Pontus Ljungberg
Läs mer om Pontus Ljungberg